PROGRAM
MOBILNÍ APLIKACE
REGISTRACE
UBYTOVÁNÍ

Obecné informace

 

Místo konání

15. vzdělávací a diskuzní gastroenterologické dny se budou konat již tradičně v hotelu Thermal v Karlo­vých Varech.

Adresa: I. P. Pavlova 11, Karlovy Vary
www.thermal.cz
 

Karlovy Vary

Obecné informace o Karlových Varech, mapu města a další užitečné odkazy najdete na oficiálních webových stránkách města: www.karlovyvary.cz.

Doporučujeme rovněž navštívit informační centrum města, které se nachází na lázeňské kolonádě přímo vedle Mlýnské kolonády, cca 7 minut chůze od hotelu Thermal.
 

Jednací jazyky

Jednacími jazyky akce budou čeština, slovenština a angličtina. Tlumočení nebude zajištěno.
 

Jmenovky

Každý účastník obdrží při registraci na místě jmenovku, kterou je povinen nosit po celou dobu konání akce. V případě ztráty bude za vystavení náhradní jmenovky účtován poplatek 300 Kč.
 

Stravování

V čase kávových přestávek bude podáváno občerstvení ve foyer jednotlivých sálů. Toto občerstvení je zahrnuto v registračním poplatku. Obědy si účastníci zajišťují individuálně, tipy na restaurace v blízkém okolí hotelu Thermal budou k dispozici na registrační přepážce.
 

Výstava

Akce bude doprovázena výstavou farmaceutických, laboratorních a dalších firem působících v oboru gastroenterologie. Vstup na výstavu je zahrnut v registračním poplatku.
 

Oblečení

Na odborná jednání konference není vyžadováno formální oblečení.
 

Doprava

Doprava z hotelů a penzionů vzdálenějších od místa konání nebude organizátory zajišťována, účastníci mohou využít individuální dopravu či dopravu MHD.
 

Parkování v místě konání kongresu

Parkování nebude pro účastníky zajištěno, účastníci si jej zajišťují individuálně. Náklady za parkování si hradí každý účastník sám.