PROGRAM
MOBILNÍ APLIKACE
REGISTRACE
UBYTOVÁNÍ

ON-LINE registrační formulář

Registrace

 

Registrační poplatky

  Registrační poplatek včasný (do 7.10. 2018) Registrační poplatek pozdní (od 8. 10. 2018)
Lékař - Člen ČGS 2 200 Kč 3 200 Kč
Lékař - Nečlen ČGS 3 200 Kč 3 700 Kč
Student* 900 Kč 1 100 Kč
Všeobecná sestra (členka Gastroenterologické či Hepatologické sekce ČAS) 950 Kč 1 150 Kč
Všeobecná sestra (nečlenka Gastroenterologické či Hepatologické sekce ČAS) 1 500 Kč 1 700 Kč
*Student musí doložit potvrzení o studiu. Registrační poplatky jsou uvedeny včetně DPH.

Upozornění:

Platbu za registrační poplatek je třeba uhradit ve stanoveném termínu pro včasnou a pozdní registraci. V případě, že platba nebude obdržena ve stanoveném termínu, bude Váš registrační poplatek automaticky navýšen.

Registrační poplatek zahrnuje:
  • vstup na odborná jednání
  • vstup na výstavu
  • kongresové materiály
  • občerstvení v době kávových přestávek

 

Způsob registrace

ON-LINE registrační formulář

V případě zájmu o registraci je nutné vyplnit Formulář pro osobní údaje a následně pokračovat ve výběru příslušného registračního poplatku. V průběhu registrace Vám bude na emailovou adresu zasláno automaticky vygenerované heslo. Heslo je totožné pro všechny dostupné online formuláře (registrace a ubytování), ale také pro on-line platební systém (viz. Platební podmínky).

Po vyplnění registračního formuláře Vám bude do tří pracovních dnů zasláno emailem potvrzení spolu s informacemi pro provedení platby.

V případě skupinové registrace (10 účastníků a více) kontaktujte kongresový sekretariát emailem na gastro2018@guarant.cz.

 

Platební podmínky

Registrační poplatek spolu s ostatními platbami je nutné uhradit v Kč v plné výši před začátkem kongresu, a to bankovním převodem nebo platební kartou.

1. Platební karta

Pro platbu platební kartou můžete využít on-line platební systém. Systém je dostupný s heslem, které bylo zasláno na Váš email během registračního procesu a akceptuje platební karty MasterCard/Euro­card, Visa a Diners Club.

2. Bankovní převod

Bankovní údaje s desetimístným variabilním symbolem Vám budou zaslány do 3 pracovních dnů od vyplnění registračního formuláře. Platby bez tohoto symbolu nemohou být identifikovány a registrace nebude potvrzena.

Platba bankovním převodem je možná do 15. 11. 2018. Po tomto termínu přijímáme pouze platby platební kartou prostřednictvím on-line platebního systému.

Daňový doklad

Daňový doklad Vám bude zaslán e-mailem do 14 dnů od přijetí platby.

 

Zrušení registrace

Sekretariát kongresu musí být vyrozuměn o zrušení účasti na akci písemně e-mailem na gastro2018@guarant.cz nebo faxem +420 284 001 448. Zrušení po telefonu nebude akceptováno.

Po zrušení registrace budou uplatňovány následující storno podmínky:

Termín zrušení registrace Storno polatek
do 30. 6. 2018  25% registračního poplatku
od 1. 7. 2018 do 30. 9. 2018 50% registračního poplatku
Od 1. 10. 2018 100% registračního poplatku

V případě změny registrace/ubytování/vratky vzniklé pochybením účastníka si GUARANT International vyhrazuje právo účtovat 150 Kč manipulační poplatek.